Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112b, 02-797 Warszawa

+48 733 060 227, +48 790 416 019 bezmezhcompany@gmail.com

O firmie

Producent maszyn pakujących.

Jeśli chcesz kompleksowo i profesjonalnie rozwiązać problem pakowania swoich produktów –  firma BezMeż to doskonały wybór.

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu służącego do pakowanie produktów. Posiadamy doświadczony personel. Zapewniamy gwarancję i serwis. Oferowany przez nas sprzęt jest certyfikowany na rynki Unii Europejskiej.
Tylko u nas – SPRZĘT O JAKOŚCI EUROPEJSKIEJ W NAJNIŻSZYCH CENACH !

Nasza firma rozpoczęła produkcję urządzeń do pakowania w 2001 roku w Kijowie (Ukraina). Przez ponad 15 lat staliśmy się liderami na Ukrainie i w krajach ościennych. Liczba personelu wyniosła 160 osób, a sprzedaż gotowych urządzeń szacowana jest w setkach jednostek miesięcznie. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy ponad 40 modeli urządzeń do pakowania. Projektujemy i produkujemy gotowe linie opakowaniowe. Integrujemy nasze linie w istniejący proces produkcyjny u klienta. Przy produkcji gotowych wyrobów wykorzystujemy podzespoły i akcesoria światowych marek – elektro siłowniki STM Włochy, pneumo siłowniki CAMOZZI Włochy, czujniki wagowe Zemic Stany Zjednoczone, przetwornice częstotliwości INVT Korea itp. W 2015 roku otrzymaliśmy Europejski certyfikat zgodności na nasze produkty, weszliśmy na rynek Polski i krajów UE. Oficjalne biuro sprzedaży i serwisu sprzętu otwarte zostało w Warszawie (Bezmeż Sp. sp. z o.).

Automatyzacja produkcji potrafi przynieść niezwykle zadowalające efekty w systemie linii produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu automatów, odpowiedzialnych za poszczególne procesy, jesteśmy w stanie wielokrotnie skrócić czas produkcji, zwiększyć jej efektywność, spowodować wzrost bezpieczeństwa jak i ograniczyć koszty produkcyjne jak i około produkcyjne. Nasza firma PACK-EU (Packing Technology) oferuje szereg urządzeń służących do zautomatyzowania linii produkcyjnych. W naszej ofercie znajdą państwo przede wszystkich urządzenia pionowo pakujące. od tych najpopularniejszych jak kartoniarki pionowe, pakowaczki pionowe typu flow-pack, a także i zgrzewarki termokurczliwe (foliarki) jak i saszetkarki.

Poza sprzętami pionowo pakującymi, oferujemy również maszyny poziomo pakujące. W naszej ofercie znajda państwo jednocześnie automaty dozujące, takie jak dozowniki wagowe, dozowniki liniowe, dozowniki objętościowe karuzelowe oraz dozowniki objętościowe ślimakowe. Komplementarności oferty dopełniają urządzenia taśmowe i wspomagające, a wśród nich podajnik ślimakowy, przenośnik kubełkowy, przenośnik odbierający oraz stół obrotowy odbiorczy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą i podpowiedzą, zastosowanie których urządzeń poprawi efektywność Państwa linii produkcyjnej.

Jeżeli rozpoczynają Państwo produkcję płynów, posiadają już odpowiednie wzory opakowań i szukają odpowiednich urządzeń do pakowania i dozowania płynów – zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi pracownicy od A do Z poprowadzą przez proces wyboru odpowiedniego zestawienia linii produkcyjnej dla Państwa specyficznej branży. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednie urządzenia, które odpowiednio skonfigurowane, wypracują dla Państwa wysoką efektywność produkcji przy jednoczesnych niskich kosztach eksploatacyjnych.

Oferowane maszyny jesteśmy w stanie odpowiednio spersonalizować i skonfigurować pod Państwa oczekiwania i zapotrzebowanie. Oferujemy jednocześnie ich serwis i wszelką pomoc konsultacyjno-doradczą także wdrożenie. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem maszyn do pakowania, a na oferowany przez nas sprzęt oferujemy gwarancję. Wszystkie sprzedawane przez nas maszyny posiadają certyfikaty na rynki Unii Europejskiej. Naszym Klientom oferujemy tylko urządzenia najwyższej jakości. Zapraszamy!

Zapytaj o ofertę