Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112b, 02-797 Warszawa

+48 733 060 227, +48 790 416 019 bezmezhcompany@gmail.com

Linie pakujące

Automatyczne linie pakujące

Oferowane przez nas maszyny pakujące można łączyć z przenośnikiem załadunkowym oraz przenośnikiem do wyrobów gotowych, tworząc w ten sposób linię pakującą. Linie pakujące mogą pracować zarówno samodzielnie, jak i w ramach linii technologicznych. Jednocześnie można zsynchronizować pracę linii technologicznej i pakującej, co pozwala zminimalizować pracę ludzi, a także przyspieszyć proces technologiczny. Linie można łatwo przekonfigurować pod kątem pakowania różnych produktów, mogą zmieniać wymiary gotowego opakowania. W pakowarkach stosuje się szeroką gamę folii, zarówno pod względem składu, jak i właściwości fizycznych. Można również stosować folie biodegradowalne. Pakowarki wyposażone są w różnego rodzaju dozowniki, co pozwala na pakowanie produktów o różnych właściwościach.

Projektowanie i produkcja gotowych linii pakujących

Projektujemy i produkujemy gotowe linie pakujące. Integrujemy nasze linie w istniejący proces produkcyjny u klienta. Przy produkcji gotowych wyrobów wykorzystujemy podzespoły i akcesoria światowych marek – elektro siłowniki STM Włochy, pneumo siłowniki CAMOZZI Włochy, czujniki wagowe Zemic Stany Zjednoczone, przetwornice częstotliwości INVT Korea itp.

Automatyzacja produkcji potrafi przynieść niezwykle zadowalające efekty w systemie linii produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu automatów pakujących, odpowiedzialnych za poszczególne procesy, jesteśmy w stanie wielokrotnie skrócić czas produkcji, zwiększyć jej efektywność, spowodować wzrost bezpieczeństwa jak i ograniczyć koszty produkcyjne jak i około produkcyjneTworzymy całe linie pakujące. Nasza firma oferuje szereg urządzeń służących do zautomatyzowania linii produkcyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkich urządzenia pionowo pakujące, od tych najpopularniejszych jak pakowarki pionowe typu stick, pillow-bag, stabilo, doy-pack, a także i zgrzewarki termokurczliwe (foliarki) jak i saszetkarki.

Wszystkie sprzedawane przez nas maszyny, urządzenia i automaty posiadają certyfikaty na rynki Unii Europejskiej. Naszym Klientom oferujemy tylko urządzenia najwyższej jakości. Zapraszamy!

MASZYNy DO PAKOWANIA ŻYWNOŚCI, PELLETU, WĘGLA

W swojej ofercie posiadamy m.in. maszyny do pakowania pelletumaszyny do pakowania węglamaszyny do pakowania żywności, różnych produktów spożywczych typu kasze, makaron, snacki, herbata, kawa, ziarna, orzechy, cukierki, chipsy, chrupki kukurydziane, mrożonki itp.