Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112b, 02-797 Warszawa

+48 733 060 227, +48 790 416 019 bezmezhcompany@gmail.com

Linia do pakowania

LINIA DO PAKOWANIA WĘGLA – PACK-EU

Coraz więcej firm produkcyjnych ma zapotrzebowanie na specjalne techniki do pakowania. Obecnie jest na rynku kilku dystrybutorów i producentów, którzy oferują tego typu maszyny i linie pakujące. Jest to zaoszczędzenie czasu i pieniędzy osoby prowadzącej działalność gospodarczą, polegającą na wytwarzaniu danych towarów i dawania ich do następnego obrotu. Kompletna linia pakująca daje możliwość w pełni kompletnego zapakowania wszelkich towarów, które nas interesują (np.: linia do pakowania węgla). Pakowanie węgla wykorzystując linie pakujące z zastosowaniem urządzeń firmy Pack – Eu jest na najwyższym poziomie. Z kolei oferowany sprzęt jest certyfikowany przez Unię Europejską i posiada wszelkie wymagane normy i atesty. Firma ta mieści się w Warszawie, przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 36.

Prezentowana powyżej firma prowadzi działalność opierającą się między innymi na dystrybucji linii pakujących. Otóż do jeden z nich należy linia automatyczna. Jest ona przeznaczona do tworzenia pewnego cyklu, który opiera się na dozowaniu, a zarazem pakowaniu produktów żywnościowych, jak również tych nieżywnościowych, takich jak np. chipsy bądź popcorn. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które prowadzą swą działalność na szeroką skalę, gdyż pakowanie odbywa się w sposób szybki i dokładny. Nie ma tak więc mowy o tym, aby jedne produkty zostały zapakowane bardziej dokładniej, a inne mniej. Przy tym rodzaju linii mamy do czynienia z dozownikiem liniowym wagowym. Jest to sprzęt, który jest stosowany przy liniach wysoko wydajnościowych. W skład tej linii wchodzi takie elementy jak: stół kumulacyjny (jest on przeznaczony do przechowywania opakowań przez zamagazynowaniem), transporter odbierający, automat dozująco-pakujący, dozownik wagowy wielościeżkowy (wspomniany powyżej), konstrukcja dozownika wagowego, jak również transporter wynoszący ze zbiornikiem na dany produkt. Sprzęt ten doskonale nadaje się także do pracy z folią i automatycznie drukuje datę i serię danego produktu na opakowaniu. Istnieją również linie do pakowania węgla, która można również nabyć w naszym sklepie.

Z kolei linia do pakowania węgla dozująco-pakująca umożliwia nam dokładne porcjowanie produktów żywnościowych, a zarazem odpowiednie ich zapakowywanie. W tym celu została udostępniona na rynku maszyna, która w składzie z tą właśnie linią spełnia zadanie dwóch w jednym. Dozownik objętościowy karuzelowy OM-35(SH) jest wykorzystywany przy pracy z produktami łatwo przesypującymi się, takimi jak np. kasza lub cukier. Jego waga to maksymalnie 90 kilogramów, Posiada on zbiornik odbiorczy stożkowy, karuzelowy podajnik objętościowy, rękaw odbiorczy, jak również elektroniczny blok sterowania. Można więc śmiało rzec, iż jest to maszyna w stu procentach nowoczesna i spełniające wszelkie wymagane kryteria. Przy linii dozująco-pakującej nieodzownym elementem jest również sprzęt, który nazywa się pionowym automatem pakującym AF-120. Jest to maszyna, która wykonuje ciągłe cykle pakowania w woreczki, uprzednio dozowanych produktów spożywczych, bądź też tych niespożywczych. Posiada on czujniki końca folii, moduł ząbkowanego cięcia opakowania, moduł przeznaczony do formowania opakowania, jak również moduł automatycznego odwijania folii. Kolejnym sprzętem przeznaczonym przy linii dozująco-pakującej jest poziomy automat pakujący AF-35(30-SG). Jest to nowoczesny sprzęt, który również spełnia wszelkie wymagane normy. Służy on do pracy z produktami płynnymi, sypkimi, a także tych półpłynnych. Materiał opakowaniowy przy tej maszynie to: PP, PET, PP+PE, PE+PET, a także PAPIER LAM. Tutaj również jest obecny czujnik wykrywania końca folii, datownik oraz moduł formujący opakowanie.

Wszystkie produkty oferowane przez firmę Packing Techonology spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i efektywności.